آموزش ساخت بالش قلبی شکل با طرح گل

تاریخ انتشار : ۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۶

آموزش ساخت بالش زیبا برای هدیه ولنتاین

در ادامه آموزش های صنایع دستی امروز قصد داریم نحوه ی درست کردن بالش قلبی شکل  رو به شما آموزش بدیم .شما می تونید با وسایل ابتدایی و در منزل این کوسن زیبا رو درست کنید وعلاوه بر استفاده ی خودتون اونها رو به قیمت مناسب هم بفروشید وکسب درآمد کنید. برای آموزش شما به این وسایل نیاز دارید

وسایل مورد نیاز برای ساخت هدیه ولنتاین زیبا

الگو

مطابق الگویی که در زیر برای شما قرار دادیم متناسب با اندازه ی بالشی که می خواهید درست کنید طرح قلبی شکل خود را روی پارچه بکشید .سپس مطابق الگو آن را به صورت شطرنجی تقسیم بندی کنید تا الگوی مربعی شکل در داخل طرح ایجاد شود .در ادامه مطابق الگو خانه هایی را که با رنگ قرمز مشخص شده اند روی پارچه علامت گزاری کنید وچهار گوشه آنها را مطابق خانه زرد رنگ پررنگ کنید.مرکز هر کدام از آن مربع های قرمز رنگ را در روی پارچه علامت بزنید .سپس می توانید فیلم آموزش درست کردن این نوع بالش را از پایین همین صفحه نگاه کنید وادامه مراحل را برای درست کردن این بالش زیبا پی بگیرید.

الگوی بالش هدیه ولنتاین

الگو بالش

 

پارچه ساتن

پارچه ساتن یا هر نوع پارچه ای که خودتون می پسندید وبه کارتون میاد. شما حتی می تونید از لباس ها وتی شرت های قدیمی خودتون هم استفاده کنید واونها رو با گل های زیبایی که در این سایت به شما آموزش دادیم تزئین کنید.

قیچی

ماژیک

نخ سوزن

مهره ومنجوق

آموزش درست کردن این بالش زیبارو از اینجا نگاه کنید .کلیک

آموزش درست کردن گلدون گل جالب

آموزش درست کردن چراغ خواب زیبای ستاره با کاغذ

آموزش گل کاغذی۵

آموزش درست کردن شاخه گل زیبای گیلاس

آموزش گل سوسن

نظرات