هدیه های دست ساز برای روز ولنتاین

تاریخ انتشار : ۲۷ فروردین ۱۳۹۶

هدیه برای ولنتاین

اگر میخواهید روز ولنتاین هدیه  ای خاص به خانمی که عاشقش هستین بدین با ما همراه باشین!!!!
گفتیم هدیه خاص نه هدیه ای که به راحتی بشه از یه فروشگاه خرید یا به صورت آنلاین سفارش داد!.باید دید واقعا چقدر حاضرین وقت بزارین برای کسی که دوسش دارین .اگه دوس دارین این کارو بکنین ولی خودتون ایده خاصی ندارین مشکلی نیست ما چندین ایده خوب برا شما داریم!.قدم به قدم با ما باشین برای درست کردن هدیه ای که مختص شماست وخودتون درستش کردین !
هدیه دست ساز برای روز ولنتاین
مطمئن باشین خانما از اینکه ببینن شما با دست خودتون  براش هدیه ای درست کردین وبراش وقت گذاشتین خیلی خوشحال میشن .

لیوان با طرح عشق (لیوان عشق)

ساخت این لیوان زیبا و فوق العاده  کار سختی نیست و خانم شما عاشق آن خواهد شد چون میداند که شما آن را برای او ساخته اید وهر زمانی که چایی یا قهوه ای در این لیوان میخورد به یاد شما می افتد.

تابلوی زیبا مختص هدیه برای ولنتاین

این هدیه یه قطعه هنری متمایز وزیباست که تا مدت ها بعد از ولنتاین هم میشه رو دیوار نصب کرد.  وهر بار که خانمتون نگاش میکنه عشق وعلاقه شما رو بهش یاد آوری میکنه!

بالش عشق

 

طرحی زیبا وعاشقانه که یک بالش معمولی را تبدیل به بالشی زیبا وخواستنی میکند .می توانید آن را به عنوان یک هدیه ی زیبا وخاص برای روز ولنتاین به خانم خود تقدیم کنید.

کارت پستال بسیار زیبا ی دست ساز

شما می توانید با استفاده از کاغذ رنگی و مواد دم دستی دیگر کارت پستال های زیبایی را با طرح های عاشقانه درست کنید .با کمی دقت  وخلاقیت می توانید اثر هنری زیبایی را خلق کنید که تامدت ها یادگاری از عشق شما باشد برای کسی که دوستش دارید!

گل های رز کاغذی وبسیار زیبا

هدیه همیشگی وزیبای شما به کسی که عاشقش هستید گل رز!.اما این دفعه شما خودتون اونها رو از کاغذ می سازید که ماندگاری بالایی دارند وزیبا ودوسداشتنی هستند .وسایل زیادی برای این کار لازم ندارید ،قیچی ،کاغذ رنگی ،مدادوبرای ساقه هم می تونید از سیم استفاده کنید.

آموزش درست کردن گل رز کاغذی

آموزش درست کردن گل با کاغذ ۲

آموزش درست کردن گل کاغذی ۳

نظرات