هدیه مناسب برای آقایان

تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
موضوع : هدیه

هدیه مناسب برای آقایان

هرچند هدیه خاصی وجود نداره که بتونه همه ی آقایان را خوشحال کنه ،اما با توجه به نکاتی که در ادامه بیان می شود میتوانید به ایده ی مناسبی برای خرید هدیه مناسب  آقایان دست پیدا کنید.

آقایون بیشتر دوس دارن هدیه ای که میگیرن کارایی داشته باشه  و به دردشون بخوره !

پروفسور ” مارگارت راکر ” دارای دکترای روانشناسی و متخصص در امور هدایا، معتقد است که: ” در روابط میان جنس های مخالف، باید به این نکته توجه داشت که آقایون تصور می کنند کادو تنها یک مبادله اقتصادی است. “در حالی که ممکن است یک خانم از خانه ای پر از گل رز حیرت زده شود، یک مرد، بیشتر از هدیه ای خوشش می آید که بتواند آنرا نگهداری کرده و از آن استفاده کند. حالا به نظرتان چوب های بیلیاردی که ستاره های زیبا روی آن نقاشی شده باشند، و یا یک جفت دمپایی رو فرشی جدید چطور است.

 آقایون چیزی را که دوس داشته باشند به زبان میارن پس پبینید او چه چیزی نیاز دارن و اون را براشون تهیه کنید!

به جای اینکه وقت خود را تلف کنید و به دنبال یک ” سورپرایز ” برای آنها باشید، فقط چیزی که آنها می خواهند را برایشان تهیه کنید و خواهید دید که این مطلب آنها را بیش از پیش خوشحال می کند.نکته اصلی در اینحا این است که ببینید او چه می خواهد و همان را برایش تهیه کنید، نه چیزی که خودتان دوست دارید را بخرید.

به علایق مرد ها توجه کنید!

ببینید واقعا به چه چیزی علاقه مند است یا سرگرمی مورد علاقه ی او چیست .ما به دنبال خرید هدیه مناسب برای آقایان هستیم و باید مطمئن شویم که کارایی داشته باشد تا مورد علاقه واقع شود.

 هی چی بهتر از این نیست که چیزی رو هدیه بدید که مرد مورد علاقه تون دوستش داره. مثلا اگر خیلی به تناسب اندام و هیکلش اهمیت می ده می تونید براش پودر های پروتئین یا وسایل ورزشی بخرید. اگر عاشق بازی های کامپیوتریه می تونید براش یه بازی جدید بگیرید. اینطوری نشون می دید که چقدر به علاقه های اون توجه می کنید.

 از دادن هدایای معمولی اجتناب کنید!

هدایای پیش پا افتاده وخیلی ارزون قیمت چیز مناسبی برای هدیه دادن نیستن .مثلا جوراب،زیر پیرهن،و….که معمولا خانم ها بدون هیچ مناسبتی هم برای مردا تهیه میکنن ،هدیه مناسبی برای آقایون نیست.

راکر می گوید: ” اگر هدیه مورد نظر شما، همان کادویی باشد که در جا رختی نگهداری می کنید، می توانید آنرا به هر کسی که می خواهید بدهید و ارزش خاصی نخواهد داشت. “

هدیه مناسب خانم ها

هدیه های دست ساز برای روز ولنتاین

نظرات