بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم

تاریخ انتشار : ۲۶ فروردین ۱۳۹۶
موضوع : هدیه

بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم

همه  ی ما در زندگی کسایی رو داریم که واقعا دوسشون داریم وعاشق اونها هسیم .گاهی وقتا برای خوشحال کردنشون ونشون دادن علاقمون به اونها دوس داریم براشون به مناسبت ها ی مختلف کادو بخریم.

  • حالا بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم چیه ؟

بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم/بهترین هدیه

تو انتخاب هدیه باید چند نکته رو مد نظر قرار بدیم!

  • عاشق باشید !

شاید در ابتدا تهیه یک هدیه کار ساده ای به نظر بیاد و اولین چیزی که به نظر  خوبه رو برای هدیه دادن انتخاب کنید ولی اگر عاشق طرفتون باشید خود به خود شوق و سلیقه شما باعث میشه که بهترین هدیه رو انتخاب کنید.هدیه ای که هر کس انتخاب میکنه میتونه نشون دهنده ی شخصیتش باشه وهمچنین علاقه ای رو که به طرف مقابل داره نشون  میده .

  • بی دلیل توقع طرف مقابل را بالا نبرید!

هرگز کادوی گران قیمت نمی توند بهترین هدیه باشد : این امر می تواندباعث بالا رفتن سطح  توقع طرفتون بیشه و اگر روزی شما به مناسبتی کادوی مورد علاقه اش رو که ممکن بسیار گران بها هم باشه تهیه نکنید عشق اون نسبت به شما کم رنگ خواهد شد.

بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم/بهترین هدیه

البته…

این به این معنی نیست که اون  به خاطر پول و یا کادوهاتون شما رو دوست داره بلکه خودتون این طوری بهش فهموندین و سطح توقع اون رو بیش از اندازه کردید.

  • برای دادن بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم باید شناخت کافی از طرفمون داشته باشیم !

بهترین هدیه برای کسی که دوستش داریم/بهترین هدیه

 تو اتخاب کادو به سلیقه طرفتون توجه کنید چون اگه کادوی شما مطابق سلیقش باشه خیلی خوشحال تر خواهد شد.تو انتخاب هدیه رنگ مورد علاقه وشخصیت طرفتون را در نظر بگیرید .ببینید طرفتون آدم ساکت و موقر ومتینیه یا آدم شلوغ وبانشاطیه!

در مورد هدیه که می خواهید بدهید فکر کنید : آیا کارایی برای طرفتون داره ؟در سطح فکری اون قرار داره؟

کادویی تهیه کنید که  که بسیار مورد استفاده اش باشه تا هر وقت ازش استفاده میکنه به یاد شما بیوفته. شما هم ازش بپرسید که از اون کادو خوشش اومده و یا ازش استفاده می کنه؟

دقت کنید که برای کسی دیگر می خواهید چیزی بخرید نه خودتون : بعضی موقع ها آدم فراموش  میکنه که طرفشون باید از این کادو خوشش بیاد نه فقط خودشون.

دخترا بیشتر به ظرافت وزیبایی هدیه ورمانتیکبودنش فکر میکنند در حالی که پسره وآقایون بیشتر جنبه کاربردی بودنش واینکه چه قدر به دردشون خواهد خورد توجه میکنند.

مثلا اگر کتابی را به یک دختر هدیه دهید. موضوع کتاب ، نام نویسنده ، سبک ( طرز نگارش ) نویسنده و حتی جلد کتاب و تاریخ نشر کتاب می تواند برای او اهمیت زیادی داشته باشد.

ولی اگر کتابی را به یک پسر هدیه دهید اولین چیز مهم برای او کارایی آن کتاب و شاید بعد از آن موضوع و حتی قمیت آن کتاب باشد.

نحوه کادو پیچ کردن :

 اگر توانسته اید کادو مورد نظر خود رو تهیه کنید بسرعت اون رو کادوپیچ  نکنید. سلیقه بخرج بدید و یک کاغذ کادو که مطابق با رنگ مورد علاقه طرفتون هست رو برای کادو پیچ کردن تهیه کنید و البته بهتر است قبل از آن چند خطی با دست خط خودتان روی کاغذی نوشته و در درون آن قرار دهید. جملات زیبا بکار ببرید.

خودتون رو برای کادو دادن آماده کنید : در نهایت وقتی بهترین کادو رو به بهترین شکل کادو پیچ  کردید برای دادن اون به طرفتون خودتون رو آماده کنید و حتما در هنگام دادن آن لبخند بزنید

هدیه مناسب خانم ها

هدیه مناسب برای آقایان

نظرات